Bezuchwytowe systemy otwierania
Wspomóż swoje codzienne czynności
bezpłatna wycena

SERVO-DRIVE UNO

DO SZUFLADY NA SORTOWNIKI ŚMIECI

Wystarczy krótko nacisnąć powierzchnię frontu lub lekko pociągnąć za uchwyt. Szuflady standardowe, jak również te z wysokim frontem są otwierane automatycznie przy pomocy elektrycznego wspomagania.

TIP-ON BLUMOTION

FASCYNUJĄCE POŁĄCZENIE

TIP-ON BLUMOTION łączy zalety mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON ze sprawdzonym systemem hamowania BLUMOTION. Energiczne zamykanie aktywuje funkcję TIP-ON, następnie BLUMOTION dba o ciche i delikatne zamknięcie. Systemy szuflad LEGRABOX i TANDEMBOX jak również system krytych prowadnic MOVENTO można zrealizować z zastosowaniem przemyślanej technologii ruchu Blum. Co niezwykłe: ruch jest wspomagany wyłącznie mechanicznie.

SERVO-DRIVE

IDEALNY DO MEBLI BEZ UCHWYTÓW

Servo-Drive to elektryczne wspomaganie otwierania firmy Blum. Dzięki niemu otwieranie będzie zaskakująco łatwe: wystarczy lekko nacisnąć front szuflady lub szafki górnej, by ten zaczął się otwierać. BLUMOTION troszczy się o delikatne i ciche zamykanie.

SERVO-DRIVE to system do całej kuchni – zarówno do zabudowy górnej jak i dolnej. Użytkownik kuchni może w każdym momencie przerwać ruch otwierania – ma nad nim pełną kontrolę. W przypadku awarii zasilania wszystkie okucia są nadal w pełni sprawne.

Delikatne naciśnięcie powierzchni frontu wystarczy, by SERVO-DRIVE do AVENTOS aktywowało jego unoszenie. Nawet duże i ciężkie fronty unoszą się tak, jakby siła grawitacji nie istniała. Front usuwa się z obszaru ruchu oferując użytkownikowi kuchni bardzo dobry dostęp do wnętrza szafki.

Komfortowe i proste zamykanie: dba o to łatwo dostępny włącznik umieszczony w boku korpusu. Zamykanie przebiega delikatnie i cicho dzięki BLUMOTION.

SERVO-DRIVE FLEX

SERVO-DRIVE FLEX

W kuchniach o purystycznym designie, z frontami bez uchwytów, również lodówki, zamrażarki i zmywarki do zabudowy znikają stylowo za frontami mebli.

kontakt

Zadzwoń do nas i przekonaj się ile możemy dla ciebie zrobić

szybki kontakt

Masz pytania?

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas bezpośrednio aby uzyskać więcej informacji.

Telefon komórkowy

+48 605 788 656

Email

biuro@dehha.com

Adres

ul. Andrzeja Struga 70 Szczecin