specyfika

Na czym polega frezowanie frontów meblowych?

Frezowanie frontów meblowych to szczególna technika obróbki ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród konsumentów. Polega ona na wycinaniu z materiału wzorów, kieszeni, uchwytów oraz na nawiercaniu otworów pod puszki zawiasowe lub systemy szufladowe. Pozwala szybko i dokładnie obrobić materiał przeznaczony do frontów meblowych, który w przypadku zastosowania innej techniki wymagałby znacznie więcej czasu lub co gorsza byłby niemożliwy do zrealizowania.

Fronty meblowe to nie tylko elementy szafek, które pozwalają na ukrycie zawartości. To także elementy, które sprawiają, że meble stają się unikalne, eleganckie oraz nabierają kształtu, koloru i przestrzeni. Frezowanie frontów meblowych to metoda, która sprawi, że przestrzeń wokół ciebie nabierze szczególnego charakteru.

proces

Jak przebiega proces frezowania?

Fronty frezujemy na wymiar przy pomocy maszyny CNC o odpowiednio dużym polu roboczym. Do procesu wykorzystujemy płyty MDF, które frezujemy w dowolnych wzorach. Jedynym
ograniczeniem w przypadku zastosowania tej metody jest wyobraźnia osoby zamawiającej.

Jakość i precyzję wykonania zapewnia czteroosiowe centrum obróbcze CNC, wyposażone w profesjonalne oprogramowanie do produkcji frontów. Ofertę kierujemy do lakierni, wykonawców mebli oraz klientów indywidualnych.

zalety

Dlaczego warto zdecydować się na frezowane fronty meblowe?

Atrakcyjne wizualnie

Nadaje przestrzeni nowego wyglądu i podkreśla aktualny design.

Różnorodne

Ilość kształtów i wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla swojego wnętrza

Unikalne

Frezy wykonujemy także na indywidualne zamówienie.

FRONTY NOWOCZESNE

FRONTY RYFLOWANE

FRONTY KLASYCZNE

kontakt

Zadzwoń do nas i przekonaj się ile możemy dla ciebie zrobić

szybki kontakt

Masz pytania?

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas bezpośrednio aby uzyskać więcej informacji.

Telefon komórkowy

+48 605 788 656

Email

biuro@dehha.com

Adres

ul. Andrzeja Struga 70 Szczecin