SPACE TOWER – Pakowna i praktyczna spiżarnia

Cargo SPACE TOWER zachwyca łatwym dostępem do przechowywanych produktów, mnóstwem miejsca na zapasy i możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb klientów. To przemyślane rozwiązanie szafy na zapasy optymalnie wspomaga codzienne czynności. Szafa na zapasy jest używana częściej niż można by przypuszczać. Dlatego szczególnie ważna jest jej komfortowa obsługa. W tym praktycznym rozwiązaniu zapasy są przejrzyście uporządkowane i łatwo dostępne, ponieważ znajdują się w szufladach, z których każda jest wysuwana osobno.

Dostęp z trzech stron – Cargo SPACE TOWER wykorzystuje całą głębokość szafy. Nawet zapasy przechowywane zupełnie z tyłu można z łatwością wyjąć dzięki szufladom z pełnym wysuwem. Produkty można wyjmować z trzech stron – z lewej, z prawej, a nawet od przodu.

Wyjmowanie od góry – Każdą szufladę można wysunąć osobno, co pozwala zobaczyć jej całą zawartość. Ułatwia to odnalezienie wybranego produktu i wygodne wyjęcie go od góry.

Niewielka siła potrzebna do otwarcia szuflady – Trzeba otworzyć tylko tą szufladę, w której znajdują się poszukiwane produkty. Niewielka siła potrzebna do wysuwania poszczególnych szuflad sprawia, że korzystanie z cargo na zapasy jest dziecinnie proste.

Przestrzeń – optymalne wykorzystanie miejsca SPACE TOWER pozwala przechowywać dużo produktów i optymalnie wykorzystać miejsce w kuchni. Praktyczne systemy organizacji wewnętrznej pozwalają odpowiednio uporządkować zapasy.

Szuflady z wysokimi ściankami bocznymi – Wysokie ścianki boczne w szufladzie zapewniają pewne przechowywanie zapasów. W ten sposób nic nie wypada ani z boku ani z tyłu.

Elastyczna organizacja wewnętrzna – Systemy organizacji wewnętrznej pozwalają optymalnie zagospodarować przestrzeń do przechowywania oraz dbają o porządek i przegląd zawartości szuflady. Zapasy takie jak mąka, cukier lub ryż są natomiast zabezpieczone przed przewróceniem.

Wysokie wartości obciążenia – Każda szuflada  przekonuje stabilnością i wysokimi wartościami obciążenia – nawet do 70 kg. Oznacza to, że można w niej przechowywać nawet ciężkie przedmioty, takie jak butelki.

Wersja węższa – Cargo SPACE TOWER to idealne rozwiązanie również do małych kuchni. Nawet przy niewielkiej szerokości szafy można przechowywać duże ilości zapasów.

Wersja szersza – Gdy jest dostępne więcej miejsca do wykorzystania, w SPACE TOWER można przechowywać wszystkie zapasy dla dużej rodziny.

Wysoki komfort obsługi – Elektryczne wspomaganie ruchu SERVO-DRIVE otwiera szuflady automatycznie: wystarczy lekko nacisnąć powierzchnie ich frontów. Natomiast BLUMOTION dba o delikatne i ciche zamykanie.

 

Źródło: www.blum.com