Space-tower

Komfortowy dostęp i duża przestrzeń do przechowywania

W szafie cargo SPACE TOWER wszystkie użyte okucia pochodzą z programu standardowego. Oprócz systemów szuflad TANDEMBOX lub LEGRABOX możliwe jest zastosowanie również szuflad drewnianych z prowadnicami MOVENTO lub TANDEM. Pomaga to uzyskać jednolity design w całej kuchni, a jednocześnie pozostawia swobodę indywidualnego projektowania wnętrza szafy cargo.

Dostęp z wielu stron

Pojedynczo wysuwane szuflady z pełnym wysuwem umożliwiają dobry wgląd w swoją zawartość i bezpośredni dostęp do produktów – i to z 3 stron. Wyjmowanie produktów od góry jest wygodne. Niewielka siła potrzebna do wysuwania poszczególnych szuflad sprawia, że korzystanie z szafy cargo na zapasy jest dziecinnie proste.

Na dużo różnych produktów

SPACE TOWER pozwala najlepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. Wysokie szuflady zapewniają pewne przechowywanie zapasów. Regulowane systemy organizacji wewnętrznej dbają o porządek i pewną pozycję opakowań. Każda szuflada jest przystosowana do obciążenia wynoszącego 70 kg.

Różne możliwości

Wysokość, szerokość i głębokość SPACE TOWER można dopasować w zależności od zapotrzebowania na przestrzeń do przechowywania. Ta praktyczna szafa cargo wykorzystuje każdy milimetr dostępnego miejsca. Różne technologie ruchu pozwalają jeszcze bardziej zindywidualizować tą szafę cargo.