Szuflady – ładne, funkcjonalne i komfortowe

W kuchni, pokoju dziennym, łazience lub biurze: szuflady znajdują zastosowanie w każdym pomieszczeniu, ponieważ zapewniają optymalny wgląd i dobry dostęp do przechowywanej zawartości. Systemy szuflad oferują szerokie możliwości projektowania, które są odpowiedzią na indywidualne życzenia klientów. Prosty, subtelny design jest charakterystyczny dla programu LEGRABOX. W przypadku TANDEMBOX można wybierać między dwiema, różnymi liniami. Doskonałe właściwości jezdne i zintegrowany system hamowania BLUMOTION, odpowiedzialny za delikatne i ciche zamykanie, dbają o wysoką jakość ruchu. Do mebli bez uchwytów można zastosować elektryczne wspomaganie otwierania SERVO-DRIVE lub mechaniczne wspomaganie otwierania TIP-ON.

LEGRABOX https://www.blum.com/pl/pl/01/30/30/

Prosta linia, gładki design o eleganckim charakterze i szczególnie wysoki komfort ruchu – taki jest LEGRABOX. Regulacja frontu w 3 wymiarach – wysokości, boczna i nachylenia – pozwala osiągnąć precyzyjny układ szczelin. Meble bez uchwytów można zrealizować przy zastosowaniu mechanicznego lub elektrycznego wspomagania otwierania. Nowoczesny design LEGRABOX odpowiada aktualnym trendom i oferuje szerokie możliwości projektowania. Szuflady o bokach prostych wewnątrz i na zewnątrz, których grubość wynosi zaledwie 12.8 mm, harmonijnie łączą się z każdym meblem.

TANDEMBOX intivo https://www.blum.com/pl/pl/01/30/10/20/

Szuflada TANDEMBOX intivo pozwala zrealizować indywidualne życzenia. W połączeniu z BOXCAP, nakładką dopasowaną do boku szuflady, zyskuje ponadczasowy, jednolity wygląd. Dużą swobodę projektowania oferuje natomiast TANDEMBOX intivo z BOXCOVER i elementami dekoracyjnymi z różnych materiałów, np. skóry ekologicznej lub szkła.

TANDEMBOX antaro https://www.blum.com/pl/pl/01/30/10/30/

Mniej często oznacza więcej – z TANDEMBOX antaro idea ta może być konsekwentnie realizowana. Wszystkie elementy szuflad standardowych, wewnętrznych, z wysokim frontem i wysokich szuflad wewnętrznych są wykonane w tym samym kolorze. Ścianki boczne szuflady można podwyższyć za pomocą elementów dekoracyjnych wykonanych z różnych materiałów. Stosując prostokątny reling można zaprojektować szafki o purystycznym designie.